نسخه سوم دستیار معامله‌گری ATA با پوشش تمام بازارهای مالی جهان منتشر شد!

پوشش تمام بازارهای مالی جهان؛ از سهام تا طلا یکی از درخواست‌های پرتکرار کاربران در سال‌های گذشته برای دستیار معامله‌گری اطلس، اضافه کردن بازارهای مالی معروف جهان از جمله بازار تبادل ارز، کالاهای اقتصادی، شاخص‌های مهم مانند شاخص دلار آمریکا (DXY) و بازارهای بین‌المللی سهام به طرح ATA بوده است. در نسخه سوم ATA، همه […]

4.8/5 - (9 امتیاز)

پوشش تمام بازارهای مالی جهان؛ از سهام تا طلا

یکی از درخواست‌های پرتکرار کاربران در سال‌های گذشته برای دستیار معامله‌گری اطلس، اضافه کردن بازارهای مالی معروف جهان از جمله بازار تبادل ارز، کالاهای اقتصادی، شاخص‌های مهم مانند شاخص دلار آمریکا (DXY) و بازارهای بین‌المللی سهام به طرح ATA بوده است.

در نسخه سوم ATA، همه بازارهای مالی جهان در کنار بازار ارزهای دیجیتال پوشش داده شده‌اند و معامله‌گران فعال در ATA می‌توانند فعالیت‌های خود را به عرصه‌های مالی مختلف گسترش داده و به همه بازارهای مالی محبوب خود دسترسی پیدا کنند.

اضافه‌شدن استراتژی‌های پرطرفدار ICT

 

یکی از سبک‌های معاملاتی محبوب در بین فعالان بازارهای مالی جهان، آی‌سی‌تی یا حلقه معامله‌گر داخلی (Inner Circle Trader) است. این روش تمرکز خود را بر تحلیل رفتار بازارگردان‌ها و نهادهای تأثیرگذار می‌گذارد که نقش تعیین قیمت را دارند، به جای استفاده از اندیکاتورهای مومنتوم یا پیرو روند. در روش ICT، مواردی مانند اوردربلاک‌ها، عملکرد بازار در ساعات مختلف، سطوح نقدینگی و سطوح استاپ‌لاس بسیار اهمیت دارند.

با توجه به محبوبیت بالای سبک ICT، استراتژی‌های مرتبط با این روش بهمراه صدها استراتژی دیگر، به مجموعه ATA اضافه شده‌اند و اکنون در اختیار معامله‌گران قرار دارند.