قیمت بیت کوین به زیر ۱۹ هزار دلار سقوط کرد

محبوب ترین رمز ارز بازار در تایم فریم ۲۴ ساعته به پایین ترین قیمت خود در دو ماه گذشته رسید.
Rate this post

این در حالی است که داده های سایت کوین مارکت کپ نشان می دهد که در این بازه زمانی قیمت بیت کوین به ۱۸۶۰۰ هزار دلار نیز رسیده است. بر اساس گزارش سایت کوین مارکت کپ بیت کوین با ریزش ۸ درصدی در ۷ روز گذشتهُ با قیمت ۱۸۷۳۵ دلار معامله می شود.

 

قیمت سایر رمز ارزها طی ۲۴ ساعت گذشته

در تایم فریم ۲۴ ساعته قیمت اتریم نیز  (ETH) با ریزش ۸.۱۲ درصدی به قیمت ۱۵۰۷ دلار رسیده است. رمز ارز باینسن (BNB) نیز طی هفت روز اخیر با کاهش ۹.۱۳ درصدی رو به رو شده است. اتریوم کلاسیک که رشد خوبی نیز داشته است، ظرف مدت ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ درصد کاهش یافته است و جز رمز ارز هایی است که بیشترین سقوط را در ۲۴ ساعت گذشته داشته اند.

با ریزش بیت کوین، سایر رمز ارزها نیز وضعیت خوبی ندارند و بازار کریپتو قرمز پوش شده است. برخی تحلیل گران این حوزه می گویند وضعیت بازار رمز ارزها با بازار سهام ایالت متحده آمریکا رابطه تنگاتنگی دارد. برخی کارشناسان بازار کریپتو بر این باورند که انتشار خبر تعطیلی خط لوله نورد۱ روسیه، فروش بیشتر بیت کوین را سبب شده است.

برخی تحلیل گران سقوط ارزش بیت کوین به ۱۵ هزار دلار را نیز پیش بینی کرده اند. باید دید که پایان زمستان بازار کریپتو به پایان می رسد و یا شاهد قیمت پایین تری نیز خواهیم بود.