ساعت هیبرید گارمین Instinct Crossover با عمر ۷۲ روزه معرفی شد

ساعت هیبرید گارمین Instinct Crossover این شرکت از ساعت هیبرید گارمین خود به نام Instinct Crossover با طراحی مقاوم در برابر حرارت و ضربه، عمر باتری فوق‌العاده و مجموعه کاملی از حسگرها رونمایی کرد. این ساعت در سه نوع Instinct، Instinct Crossover Solar و Instinct Crossover Solar Tactical عرضه می‌شود و دارای ویژگی‌هایی نظیر نظارت […]

Rate this post

ساعت هیبرید گارمین Instinct Crossover

این شرکت از ساعت هیبرید گارمین خود به نام Instinct Crossover با طراحی مقاوم در برابر حرارت و ضربه، عمر باتری فوق‌العاده و مجموعه کاملی از حسگرها رونمایی کرد. این ساعت در سه نوع Instinct، Instinct Crossover Solar و Instinct Crossover Solar Tactical عرضه می‌شود و دارای ویژگی‌هایی نظیر نظارت بر سلامتی و ردیابی فعالیت ۲۴ ساعته، متریال ساخت محکم با درجه نظامی، عمر باتری ۷۰ روزه و غیره است. همچنین این ساعت هوشمند هیبریدی دارای عقربه‌های فیزیکی با پوشش Super-LumiNova و نمایشگر کوچکی با ابعاد ۰٫۹ اینچ و وضوح ۱۷۶ در ۱۷۶ پیکسل است و این ساعت به لطف بهره‌گیری از استاندارد MIL-STD-810، در برابر حرارت و ضربه مقاوم است و برای استفاده در آب تا ۱۰ اتسفر فشار هوا را تحمل می‌کند. علاوه بر این، ساعت هوشمند جدید گارمین به ردیابی GPS، پشتیبانی از چند GNSS، حسگرهای ABC و مسیربابی TracBack مجهز شده تا به کاربران کمک کند به نقاط شروع و مرجع خود برگردند. ابن گجت پوشیدنی با استفاده از فناوری جدید RevoDrive عرضه می‌شود که این ویژگی ساعت‌های هوشمند را به صورت خودکار کالیبره می‌کند تا در صورت ضربه شدید، زمان دقیق را بدون مشکل نشان دهند.

ساعت هیبرید گارمین Instinct Crossover از چه سیستمی استفاده کرده است؟

ساعت هیبرید گارمین Instinct Crossover از سیستم پرداخت Garmin Pay و مجموعه کاملی از عملکردهای نظارت بر سلامت و ورزش این شرکت نیز پشتیبانی می‌کند. نسخه‌های خورشیدی این ساعت، در صورتی‌که در حالت صرفه‌جویی باتری قرار بگیرند، عمر باتری بی‌نهایت را ارائه خواهند داد. به طور کلی، نسخه استاندارد Instinct، برای ۲۸ روز استفاده در حالت ساعت هوشمند رتبه‌بندی شده است. این در حالی است که نسخه‌های خورشیدی می‌توانند تا ۷۰ روز دوام بیاورند.

ساعت هوشمند جدید گارمین هم‌چنین می‌تواند اطلاعاتی مانند اندازه‌گیری سطح VO2 Max و پالس اکسیمتر، سن تناسب اندام، وضعیت تمرین، بارگذاری و اثر، وضعیت HRV و زمان بازیابی را ارائه دهد. نسخه استاندارد این ساعت در دو رنگ آبی جزر و مد و گرافیت و با قیمت ۴۹۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شود. هم‌چنین نسخه استاندارد نیز ۵۴۹٫۹۹ قیمت دارد. علاوه بر این، یک نسخه تاکتیکی از ساعت هیبرید گارمین Instinct Crossover kdc نیز ارائه می‌شود که تنها در رنگ مشکی و با قیمت ۴۹۹٫۹۹ عرضه خواهد شد و قیمت نسخه خورشیدی آن نیز به ۵۴۹٫۹۹ دلار می‌رسد.