مایکروسافت از نسخه مشکی‌ رنگ ایکس باکس سری اس رونمایی کرد

Rate this post ایکس باکس سری اس مشکی‌رنگ فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس، در رویدادی به نمایش عمومی کنسول جدید ایکس باکس (Xbox Series X) رونمایی کرد. وی همچنین به این نکته اشاره کرد که مایکروسافت قصد دارد عرضه ایکس باکس سری ایکس را افزایش داده و نیازهای کاربران را برآورده کند. اقداماتی اخیراً […]

Rate this post

ایکس باکس سری اس مشکی‌رنگ

فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس، در رویدادی به نمایش عمومی کنسول جدید ایکس باکس (Xbox Series X) رونمایی کرد. وی همچنین به این نکته اشاره کرد که مایکروسافت قصد دارد عرضه ایکس باکس سری ایکس را افزایش داده و نیازهای کاربران را برآورده کند.

اقداماتی اخیراً در صنعت بازی‌های ویدیویی در قالب عرضه نسخه‌های مختلف ایکس باکس سری اس انجام شده است. اولین نسخه ایکس باکس سری اس با ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی و قیمت ۲۹۹ دلار وارد بازار شده است. این افزایش در فضای ذخیره‌سازی، به ویژه با ارائه یک ترابایت حافظه داخلی، گیمرها را بهره‌مندی جدیدی می‌رساند. همچنین، مایکروسافت تازه‌ترین نسخه ایکس باکس سری اس با ظرفیت ۱ ترابایت را رونمایی کرده است. همچنین، وسترن دیجیتال به تازگی کارت‌های افزایش حافظه با ظرفیت‌های ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت را معرفی کرده است. قیمت نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این محصول ۷۹.۹۹ دلار است.