مرکز تحقیق‌ و توسعه همراه اول از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء حمایت کرد

«بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء 1401» با حمایت مرکز تحقیق ‌و توسعه همراه اول و همراهی آکادمی همراه، توسط مرکز اینترنت اشیاء ایران آغاز به کار کرد.
Rate this post

بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، مرکز اینترنت اشیاء ایران اقدام به برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء ۱۴۰۱ می کند.

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول علاوه بر حمایت های معنوی معمول، به صورت ویژه تمام یا بخشی از هزینه های شرکت در دوره را برای شرکت‌کنندگان منتخب با رزومه برتر تأمین خواهد کرد.

هدف از برگزاری بوتکمپ تخصصی اینترنت اشیاء

هدف از برگزاری این بوتکمپ شناسایی تیم های توانمند در حوزه اینترنت اشیاء است و مرکز تحقیق و توسعه همراه اول زمینه را برای حمایت و پشتیبانی لازم از تیم های شناسایی شده برتر در روز اختتامیه را فراهم خواهد کرد.

این بوتکمپ در قالب ۱۲۰ ساعت دوره آموزشی مهارت محور به صورت حضوری و مجازی از ۱۵ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت؛ دوره حضوری این بوتکمپ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

در این بوتکمپ به موضوعاتی مانند «سخت ‏‎افزار اینترنت اشیاء»، «ارتباطات اینترنت اشیاء»، «پلتفرم اینترنت اشیاء»، «هوش مصنوعی در اینترنت اشیاء» و «امنیت اینترنت اشیاء» پرداخته می شود.