نسخه ویژه ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی رونمایی شد

نسخه ویژه ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی نسخه ویژه ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی سایبر معرفی شد هر چند این نسخه Huawei Watch GT در مقایسه با نسخه اصلی تفاوت‌های زیادی ندارد اما امکان شخصی‌سازی گسترده را به کاربران می‌دهد یکی از خاص ترین ساعت های هوشمندی است که می توانید در بازار […]

Rate this post

نسخه ویژه ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی

نسخه ویژه ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی سایبر معرفی شد هر چند این نسخه Huawei Watch GT در مقایسه با نسخه اصلی تفاوت‌های زیادی ندارد اما امکان شخصی‌سازی گسترده را به کاربران می‌دهد یکی از خاص ترین ساعت های هوشمندی است که می توانید در بازار پیدا کنید. هواوی در جریان رویداد امروزش از ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی نسخه سایبر رونمایی کرد. درست است که در سایر ساعت های هوشمند امکان تعویض بند وجود دارد اما با استفاده از ساعت هواوی واچ نسخه سایبر، می‌توانید به طور کامل ظاهر ساعت هوشمندتان را تغییر دهید. بخش اصلی در ساعت هوشمند، بخش دایره شکل آن است که یک کلید روی آن قرار دارد. این بخش از دیگر بخش‌های ساعت که شامل فریم دور ساعت و بند می‌شود جدا می‌شود. همچنین برای فیکس شدن بخش اصلی ساعت زیر پوسته، از آهن‌ربا استفاده می‌شود. همچنین مکانیزم‌های مکانیکی نیز به محکم‌تر ماندن ساعت کمک می‌کنند.

[cmdhj ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی

این ساعت هوشمند هواوی دارای سه پوسته مختلف با نام‌های Urban، Sports و Fashion است. رزولوشن این ساعت مانند نسخه اصلی ۴۶۶ در ۴۶۶ است و تراکم پیکسلی‌اش، ۳۵۲ PPI است. مدل‌های اوربان و فشن این ساعت دارای بدنه نانو سرامیکی و استیل هستند. نسخه اسپرت نیز از جنس فیبر کامپوزیت است.

این ساعت با توجه به نسخه‌، بین ۱۷۷ تا ۲۰۴ دلار قیمت خواهد داشت. فعلا هواوی برنامه‌ای برای عرضه جهانی نسخه Cyber ساعت هواوی واچ جی تی ندارد.