هوش مصنوعی در بیهوشی، موضوعی جذاب در پانزدهمین کنگره بین المللی متخصصان بیهوشی

Rate this post با توجه به گزارشات اخیر رئیس انجمن متخصصان بیهوشی ایران در خصوص برگزاری این کنگره گفت: پس از وقفه ای که به دلیل شیوع همه گیری کووید در برنامه های حضوری ما افتاد ،خوشحالیم که امسال کنگره ای باشکوه و پربار از لحاظ علمی را برگزار خواهیم کرد. همچنین افزود: افزوت بر […]

Rate this post

با توجه به گزارشات اخیر رئیس انجمن متخصصان بیهوشی ایران در خصوص برگزاری این کنگره گفت: پس از وقفه ای که به دلیل شیوع همه گیری کووید در برنامه های حضوری ما افتاد ،خوشحالیم که امسال کنگره ای باشکوه و پربار از لحاظ علمی را برگزار خواهیم کرد.

همچنین افزود: افزوت بر فراخوان مقاله های علمی، بسیاری از سخنرانان در این کنگره درباره تازه ترین دستاورد های حوزه بی هوشی سخن خواهند گفت.همچنین به جدیدترین یافته‌ها در حوزه‌های بیهوشی مغز و اعصاب، قلب و اطفال ، مراقبت های ویژه و درد خواهیم پرداخت .

در ادامه افزود: در کنگره امسال موضوع سخنرانی هوش مصنوعی و استفاده از آن در بیهوشی می باشد که مورد توجه بساری از حضار قرار خواهد گرفت.رئیس انجمن متخصصان بیهوشی ایران درباره استقبال از این کنگره اشاره کرد: روند ثبت نام در کنگره نشانگر این است که استقبال بسیار خوبی از این دوره خواهد شد و انتظار این است که بیش از دو هزار نفر در کنگره حضور پیدا کنند. این کنگره پانزده امتیاز بازآموزی برای متخصصان بیهوشی دارد.