بهترین افزونه های کروم برای طراحان وب

Rate this post گوگل کروم به یکی از محبوب ترین مرورگرها بین کاربران وب تبدیل شده است، طراحان وب نیز طراحی های خود را بر پایه این مرورگر بنا کرده اند ; در این آموزش قصد داریم ۳۰ مورد از بهترین افزونه های Extensions گوگل کروم را برای طراحان وب معرفی کنیم تا با استفاده از […]

Rate this post

گوگل کروم به یکی از محبوب ترین مرورگرها بین کاربران وب تبدیل شده است، طراحان وب نیز طراحی های خود را بر پایه این مرورگر بنا کرده اند ; در این آموزش قصد داریم ۳۰ مورد از بهترین افزونه های Extensions گوگل کروم را برای طراحان وب معرفی کنیم تا با استفاده از آنها امکانات بیشتری در روند طراحی خود داشته باشند.

 

۳۰ تا از بهترین افزونه های کروم برای طراحان وب

۱٫ Cookie Editor

این افزونه به مدیریت کوکی ها کمک می کند. کار با این افزونه رایگان بسیار ساده است و به وسیله آن می توانید حذف، ویرایش و اضافه کردن کوکی ها را انجام دهید.

۲٫ Moz Bar

از این افزونه می توانید برای پیدا کردن لینک های فالو و نوفالو استفاده کنید و  DA و Spam scor را نیز میتوانید با استفاده از این افزونه بیابید.

۳٫ Measure it

به کمک این افزونه می توانید اندازه عرض و ارتفاع یک المان را در صفحه پیدا کرده و آنها را به صورت پیکسلی مشاهده کنید.

۴٫ My IP Address

از طریق این افزونه می توانید در هر زمان آدرس IP ، دامنه و ISP را مشاهده کنید و در معروف ترین بلک لیست ها چک کنید که آیا IP شما لیست شده است یا خیر.

۵٫ Broken Link Checker

با استفاده از این افزونه می توانید لینک های شکسته یک سایت را مشاهده کنید. لینک های شکسته، لینک هایی هستند که پس از کلیک بر روی آن با صفحه ای بدون محتوا یا خطای ۴۰۴ مواجه می شوید .

۶٫ Font Finder

با استفاده از این افزونه می توانید فونت یک سایت را به راحتی پیدا کنید.

۷٫ Awesome Screenshot

گاهی نیاز به گرفتن عکس از صفحه دارید، در این شرایط می توانید از این افزونه استفاده کنید. این افزونه همچنین امکان فیلم برداری از صفحه با صدا را نیز برای شما فراهم کرده است. درواقع شما با نصب یک افزونه دوتا از کاربردی ترین امکانات را دریافت می کنید.

۸٫ Shaparak Verifier

با نصب این افزونه شما میتوانید با ورود به هر درگاهی از اعتبار آن مطمعن شوید و از فیشینگ جلوگیری کنید. تنها کافی است پس از نصب این افزونه و ورود به صفحه درگاه پرداخت روی آیکون افزونه کلیک کنید.

۹٫ URL Shortener

آیا از طولانی بودن لینک ها خسته شده اید؟ در این صورت دوست دارید آدرس صفحات سایت را کوتاه کنید، شما میتوانید با نصب این افزونه آدرس هر صفحه ای را که بخواهید کوتاه کنید.

۱۰٫ ColorZilla

جهت پیدا کردن رنگ در بخش های دلخواه این افزونه به شما کمک خواهد کرد. شما میتوانید به وسیله این افزونه کد رنگ هایی که در صفحه وب به کار رفته است بیابید و از آنها استفاده کنید.